CO SE JINAM NEVEŠLO...              2011  2010  2009  2008 

HRAD ORLÍK U HUMPOLCE     13.4.2012

V pátek 13. jsem vyrazila pro zmrzlinky do Třebíče a vzala s sebou svého závozníčka. Cestou jsme se stavěli u rybníka a na hradě Orlík u Humpolce. Fotodokumentace zde.

JARO!     29.3.2012

Jaro na zahrádce  Jaro na zahrádce  Jaro na zahrádce  Jaro na zahrádce

CO NOVÉHO?     16.3.2012

První velké novinky jste si (pevně doufám) určitě již všimli. Nový design webu. Čas neuvěřitelně letí. Žufrikův webík jede šestým rokem. První verze webu doznala velkých změn po dvou letech své existence. To když jsme rozšířili psí smečku o čechohoráčka Bustyho. Následovala mírná změna barevného nádechu, abychom se odlišili od webu, jejichž majitelé se u nás více než inspirovali. Poslední razantní změna celého designu a rozvržení stránek přichází po dalších dvou letech... Nejoblíbenějším prohlížečem je podle statistik StatCounters Mozila Firefox, na druhém místě Explorer a třetí příčku obsadil Google Chrome. Pro tyto tři nejrozšířenější prohlížeče jsem se snažila stránky vyladit. Chybky se občas někde objeví, ale to časem vychytám, stejně tak jako dojde v průběhu času i na další drobné designové úpravy. Prostě stále je co vylepšovat a upravovat a já zase určitě něco vymyslím, upravím, překopám. Rozhodně se tedy nejedná o konečnou verzi nového designu. Reportáže a aktuality z předchozím let zůstanou ve svém původním kabátě, nový design budu postupně přidávat jen na letošní, resp. aktuální stránky. Vaše postřehy, připomínky uvítám v návštěvní knize.

Další aktualitkou je zdravotní stav naší adoptované Barušky. Před týdnem prodělala cévní mozkovou příhodu. Šmoulinka se dává do kupy jen pozvolna, dnes po týdnu poprvé jedla, byť se sebezapřením. Kluci jí totiž doslova dýchali na záda a čekali, zda-li v misce něco zůstane.

Poslední aktualitkou jsou fotky z krátké prochajdy Břežanským údolím. Dlouho jsem nefotila, tak jsem fotila, co se dalo, ale moc se nedalo...

MÁME MALÝHO ČECHOHORÁČKA      24.1.2012

Máme malýho čechohoráčka! Ovšem jen z ovčí vlny... podle Bustyho.

   
KOKOŘÍN      21.1.2012

Přidala jsem fotky ze zimního, nicméně nezasněženého Kokořína. Dále jsem aktualizovala sekce o Barušce a o ČHP. Bustyho můžete opět vidět v časopise. Po PPČ je tentokrát v lednovém vydání časopisu Psí kusy. Na fotky koukněte sem.

ŽE BY UŽ JARO?      13.1.2012

Dle zpráv z médií zima znovu udeřila. Na naší zahrádce se ale teď, v polovině ledna, objevili první poslové jara...

NA NOVÝ ROK OKOLÍM JÍLOVÉHO      1.1.2012

Když se podíváme na plán akcí na letošní rok, kam bychom všude chtěli, asi bychom doma moc nepobyli. Plány budeme muset ale asi hodně zredukovat. Co jsme ale vypustit nemohli, je novoroční procházka s přáteli. Byla to i první společná psí prochajda pro Barušku.

Jak už to tak bývá, nakonec skoro polovina přislíbivších nedorazila. I tak jsme si to užili. Kvůli Barunce bylo tempo více než pohodové. Barunka šla tempem pomalým, nicméně stálým a s grácií sobě vlastní zvládla celou trasu. Byl to velmi příjemný začátek nového roku. Malý fotoreport naleznete v naší galérce.Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty
Žufrik&Busty

Žufrikteam
Žufrikteam
Žufrikteam
Žufrikteam
Žufrikteam
Žufrikteam
ŽufrikteamŽufrikteam
AKTUÁLNĚ
BLOG
VZKAZNÍK
Z MÉDIÍ
ANIČKA
BRONĚK
BARUŠKA
Sport
DOGTREKKING
BIKEJÖRING
COURSING
MUSHING
DOGSHOWS
VÝCVIK
Zlatý retriever
STANDARD GR
HISTORIE GR
WELF Z VLČÍCH LUK
RODOKMEN
VÝSLEDKY Ž.
Český horský pes
STANDARD CHP
HISTORIE CHP
BUSTY RYCHLÁ STOPA
RODOKMEN
VÝSLEDKY B.
Odkazy
FOTOBOUDA
ZMRZLÍK eshop
FACEBOOK A.
YOUTUBE
EMAIL
       dvounožcu navštívilo tyto stránky  krát - práve ted si nás prohlíží