AKTUÁLNÍ ŠTĚKY ... CURRENT BARKS                        2014 2013 2012 2011

WITKO SAPA HA CROSS         25.10.2014

Tohoto již tradičního závodu na podzim roku jsem se několikrát zúčastnila, letos jsme ale u nás udělali živou kontrolu s občerstvením. Pár fotek z K2 ve Svatbíně naleznete zde.


REMEMBER SKOVICE canicross & scooter      4.10.2014


Remember Skovice   Remember Skovice   Remember Skovice   Remember Skovice  

Remember Skovice  Remember Skovice

DRACHKOVSKÝ CANICROSS      21.9.2014


Foto převzato z behejsepsem.cz

Drachkovský canicross  Drachkovský canicross

Drachkovský canicross   Drachkovský canicross   Drachkovský canicross   Drachkovský canicross  

HORSKÁ VÝZVA KRKONOŠE         9.8.2014

Poslední ze série závodů v horském trekingu. Krkonoše jsme si opět užili, noc byla nádherně jasná, měsíc nám svítil na cestu ... Broněk s Erou vypálili a šli svým tempem. Já s Bustym také, ale nějak jsme se ani jeden nemohli rozeběhnout. Bustymu už v noci bylo horko, funěl jak při 30 stupňovým vedru, přitom nad ránem ve Špindlu bylo 10 stupňů. Všem byla zima, jen my dva funěli :). Bohužel o to horší to bylo přes den, kdy bylo na Bustyho velké teplo. Nakonec jsem 70ti kilometrovou trasu musela kvůli němu zkrátit, jinak by mi zkolaboval.
Broněk s Erou zvládli trasu o hodně lépe. Jen díky nám ale má Broněk letos cenu! Čekal na mne a tak jsme na jídlo šli až při vyhlašování. Ejhle, Žufrikteam na 3.místě! Nečekali jsme to, ale hodně lidí to dnes vzdalo a někteří rychlíci vůbec nepřijeli. Možná kvůli počasí, možná kvůli změně trasy. Tím lépe pro nás.
Broněk letos opět na třetím místě, já letos opět na čtvrtém místě, jako první žena. Stejně jako vloni. Uvidímě příští rok, zda budu "běhat" s Kiliánkem krátké trasy :)

Horská výzva Krkonoše   Horská výzva Krkonoše   Horská výzva Krkonoše  

NATIVIA CHALLENGE ZÁMECKÝ PARK DOBŘÍŠ      20.7.2014

Nechala jsem kotník odpočívat a pro tentokrát se neúčastnila a snažila se fotit. Občas jsem si sice v příkopě mezi fotografy připadala jak chudý příbuzný, s malým objektivem, bez sekvenčního fotografování, bez automatického zaostřování... posuďte v naší zde.


BLOODY WALK ADVENTURE počtvrté         27.6.2014

Tradičně netradiční dogtrekový závod v Podkrkonoší na konci školního roku a na začátku prázdnin, letos po čtvrté! I letos jsme se účastnili. Jen časomíru už nehlídala Barunka. Nakonec ani Era, tu jsme se rozhodli vzít na trasu, protože na základně by se nejspíš nudila. Na základně tak zůstal benjamínek, Rocky Kiliánek.
I letos se v předvečer konal canicrossový orientační prolog místním pralesem. Nikdo se neztratil (někdo jo, ale sám se našel) a druhý den ráno tak letos všichni vystartovali na nejdelší trasu. Startovali jsme mezi posledníma a málem jsem i jako první skončila. Na 5. km před Hostinným jsem si vyvrtnula kotník. No... spíš spřetrhala vazy. Vytrhala bolestí trochu trávy, zanadávala si, hodinku se uklidnila a vyrazila se Žufrikem do Hostinného. Broněk s Bustym a Erou šli dál. Buď je někde doženu, nebo se nechám odvézt. Jak jsem spajdala do Hostinného, zjistila jsem, že to trochu jde. Cesta vedla po rovince, tak jsem zlehýnka pokračovala. Hned v Hostinném kluci bloudili, tak jsem dál už pokračovali zase spolu.
V Jánských lázní jsme si dali zmrzku a vydali se šplhat na Monte Negro, což byla zároveň časovka. Tu časovku jsme možná i vyhráli, protože nahoře byli všichni tak vyplivaní, že vrcholové razítko jsme si označili asi jen my a ještě někdo... Posilněni gulášem a sladkou ovocnou buchtou pokračujeme na místo bivaku do Rudolfova. Kotník mám zafixovaný, bolí to, ale jde to. Pokračuji samozřejmě i druhý den ráno na Sněžku a finálové kolo. Po dvo školách v přírodě, kdy jsem se zlomenou rukou díky profesionalitě zdravotního personálu byla bez sádry více jak týden, mně už nic nepřekvapí. S přetrhanými vazy jde zvládnout prostě i Sněžka.
Pomalu, ale jistě jsem tak zvládla celou trasu 90 km a do cíle dorazila po svých! Fotky z trasy opět v naší fotoboudě.


NATIVIA CHALLENGE PRAHA HVĚZDA      22.6.2014

Tentokrát i pár fotek ode mne zde.


HORSKÁ VÝZVA KRUŠNÉ HORY         14.6.2014

Fotky z trasy ve fotoboudě.


HORSKÁ TENISKA only for woman      8.6.2014

Horská teniska   Horská teniska  

NATIVIA CHALENGE BRNO      31.5.2014

Nativia Chalenge   Nativia Chalenge  

NATIVIA CHALLENGE HORNÍ BEZDĚKOV      18.5.2014

Nativia Chalenge   Nativia Chalenge   Nativia Chalenge  

HORSKÁ VÝZVA ŠUMAVA         10.5.2014Fotky z trasy z druhé závodu série horského trekingu fotoboudě.


NATIVIA CHALLENGE ROKYTNICE NAD JIZEROU      4.5.2014

Nativia Chalenge   Nativia Chalenge  

KRUŠNOHORSKÝ DOGTREKKING         25.4.2014Fotky z trasy ve fotoboudě.


ROOKIE KILIAN JORNET   15.4.2014

Všechna štěňata mají nové domovy. Poslední zůstal nečekaně pes. Po dlouhém váhání jsme se rozhodli si ho nechat a rozšířit tak naši smečku. I když nakonec zájemci i na něj volali, už jsme se rozhodli a Rocky zůstal.

Rocky    Rocky    Rocky    Rocky   

HORSKÁ VÝZVA JESENÍKY         12.4.2014Fotky z trasy ve fotoboudě.


LEDNOVÉ JARO    22.2.2014

Jaro k nám přišlo neplánovaně už v lednu. Nejprve se Eře narodila šťěňátka z neplánovaného spojení. Vyvolání potratu se nezdařilo a tak se naše smečka krátkodobě rozrostla o 14, resp. 10 chlupatých kuliček. Vzápětí se mi vylíhla pod kvočnou první letošní kuřátka, maransátka.
Dnes se začala líhnout další várka kuřátek od druhé kvočny. Šťěňátka jsou dnes 34 dní stará a je to ten nejlepší televizní program. Jejich fotoalbum naleznete zde. Pokud hledáte čtyřnohého parťáka, přijeďte se podívat, třeba vám některý sportovec padne do oka.


Era
VÍTEJTE U ŽUFRIKŮ

Já a pes tvoříme tým...tak vznikl Žufrikteam. A protože Žufrik je jméno vskutku originální, začalo se nám Žufrici. K Žufrikovi přibyl po čase čechohoráček Busty. Abychom se snad nenudili, adoptovali jsme z útulku starší fenku Barušku, která se u nás zotavovala po náročné operaci mnohačetných nádorů. Prožila u nás téměř dva roky spokojeného psího důchodu. Po ní jsme si pořídili taktéž z útulku zrzavé torpédo Era.
A my, jejich lidé? Hlava týmu, která za všechno může, jsem já, Anička. Podpůrný tým, který nikdy za nic nemůže, přestože v tom má také prsty, tvoří Broněk. Věnujeme se dogtrekkingu, bikejöringu, skijöringu, coursingu... prostě tomu, co naše psy baví. Stránky jsou momentálně aktualizovány jen na hlavní stránce. Většina z vás nás stejně sleduje na sociálních sítích.ANIČKA a ŽUFRIK

Horská výzva
2014 - 4. místo celkově
2013 - 4. místo celkově
Nominace na Kynologa roku 2012
Eurodogtrekking
2012 - 1.místo
Mistovství ČR v dogtrekkingu
2012 - 2. místo
2011 - 1. místo
2009 - 6. místo
Tour de Beskydy
2008 - 4.místo
Nej...
...delší - 145 km za 37 hodin
...rychlejší - 73 km za 13 hodin
ANIČKA a BUSTY

Mistrovství ČR v skijöringu
2012 - 4.místo


BRONĚK a BUSTY

Horská výzva
2014 - 3. místo celkově
2013 - 3. místo celkově
Eurodogtrekking
2012 - 3.místo
Mistovství ČR v dogtrekkingu
2012 - 5.místo
2011 - 4.místo
Nej...
...rychlejší - 90 km za 16 h 34 min
Pro pejsky i pro páníčky
Fandíme Janě Henychové


www.huskiespaw.com


HLASUJTE PRO ŽUFRIKA!

Top Golden Retriever Sites

Žufrik+Busty
Žufrik+Busty
Žufrikteam
Žufrik+Busty
Žufrik+Busty
Žufrik+Busty
Žufrik+Busty
Žufrik+Busty
Žufrik+Busty
Žufrik+Busty
Žufrik+Busty
Žufrik+Busty
Žufrik+BustyŽufrikteam
AKTUÁLNĚ
BLOG
VZKAZNÍK
Z MÉDIÍ
ANIČKA
BRONĚK
BARUŠKA
Sport
DOGTREKKING
BIKEJÖRING
COURSING
MUSHING
DOGSHOWS
VÝCVIK
Zlatý retriever
STANDARD GR
HISTORIE GR
WELF Z VLČÍCH LUK
RODOKMEN
VÝSLEDKY Ž.
Český horský pes
STANDARD CHP
HISTORIE CHP
BUSTY RYCHLÁ STOPA
RODOKMEN
VÝSLEDKY B.
Odkazy
FOTOBOUDA
ZMRZLÍK eshop
FACEBOOK A.
YOUTUBE
EMAIL
       dvounožcu navštívilo tyto stránky  krát - práve ted si nás prohlíží